Deweloper Domesta z Gdańska oferuje nowe inwestycje

Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta już prawie od 30 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta. Od roku 1992 do użytku zostało oddanych około 1000 mieszkań. Staranny dobór lokalizacji dla inwestycji. Ciekawe, nowoczesne i funkcjonalne projekty. Realizacja inwestycji z użyciem najnowocześniejszych technologii i najlepszych materiałów budowlanych. Wszystko to sprawia, że Domesta jest uznaną marką na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Obecne realizowane są nowe budynki mieszkalne na terenie Gdańska. W ofercie firmy można znaleźć również lokale użytkowe oraz powierzchnie biurowe na wynajem.

Osiedle Traffic – Gdańsk Siedlce

Najnowsza inwestycja firmy Domesta, zlokalizowana w dzielnicy Siedlce, to 169 mieszkań w czterech nowoczesnych budynkach. Na zainteresowanych ofertą czekają mieszkania o zróżnicowanym metrażu i różnej ilości pokoi. Na terenie budynków znajdować się będą liczne udogodnienia dla mieszkańców. Podziemne parkingi, na 172 samochodów. Hala rowerowa, cichobieżne windy. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać z sali fitness oraz zewnętrznej strefy rekreacyjnej. Na terenie budynków przygotowane zostaną lokale usługowe, gwarantując mieszkańcom bezpośredni dostęp do rozmaitych usług.

Ogromną zaletą inwestycji Traffic jest znakomite położenie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pętla autobusowo-tramwajowa, gwarantująca szybki transport do centrum oraz pozostałych dzielnic. Dojazd autem do centrum lub do obwodnicy trójmiasta jest komfortowy, z uwagi na rozbudowaną sieć miejskich arterii drogowych. Obok inwestycji znajdują się również tereny zielone, które zachęcają do rekreacji, aktywności fizycznej.

Osiedle Nowa Niepołomicka 2 – Gdańsk Chełm

Nowa Niepołomicka 2 znajduje się w cichej i zielonej okolicy. W ramach inwestycji przygotowano łącznie 118 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Dodatkowo do mieszkań przynależą balkony, loggie lub ogródki (przy mieszkaniach na parterze). Mieszkania zaprojektowano w sposób funkcjonalny i ustawny, dzięki czemu każdy będzie mógł zaaranżować wnętrza według własnych, indywidualnych pomysłów. Dla zmotoryzowanych mieszkańców oraz przybywających gości przygotowano podziemny parking, oraz naziemne miejsca postojowe. Celem zwiększenia komfortu, budynki posiadają cichobieżne i nowoczesne windy. Osoby aktywne fizycznie, uwielbiające rekreację czy też rodziny z dziećmi, będą zadowolone z przydomowej strefy rekreacyjnej. Ścieżka spacerowa z ławkami, plac zabaw czy siłownia pod chmurką, to elementy, które czekają na nowych lokatorów.

W sąsiedztwie osiedla znajdują się tereny zielone, pozwalające odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Najbliższa okolica osiedla Nowa Niepołomicka 2 to odpowiednio rozbudowana infrastruktura miejska. Mieszkańcy mają dostęp do sklepów, punktów usługowych, a także placówek oświatowych. Dojazd do centrum oraz obwodnicy miejskiej, dzięki miejskim arteriom nie stanowi większego problemu. Niedaleko osiedla znajduje się również przystanek autobusowy.

Osiedle Havlove – Gdańsk Chełm

W gdańskiej dzielnicy Chełm realizowana jest inwestycja Osiedle Havlove. Całość składa się z 8 budynków mieszkalnych oraz 2 budynków usługowych. Przygotowane zostaną mieszkania o powierzchni od 30,5 m2 do 78,2 m2. Mieszkania będą posiadały dodatkowy metraż, w postaci loggii, balkonów lub ogródków. Na mieszkańców dodatkowo czekają hale garażowe, miejsca postojowe naziemne, a także komórki lokatorskie oraz nowoczesne, cichobieżne windy.

Oprócz części mieszkalnych osiedle będzie posiadało bogatą strefę rekreacyjną i wypoczynkową. W częściach wspólnych będzie znajdowało się boisko wielofunkcyjne, sala fitness, sala zabaw dla dzieci, a także rekreacyjna ścianka wspinaczkowa oraz place zabaw.

Ogromną zaletą osiedla Havlove jest jego lokalizacja. W pobliżu znajduje się pętla autobusowo-tramwajowa. Zmotoryzowani mieszkańcy docenią znakomite połączenie, zarówno do centrum, jak i obwodnicy trójmiasta. Sąsiedztwo osiedla Havlove to rozbudowana infrastruktura. Placówki oświatowe, przychodnia zdrowia, liczne sklepy oraz punkty usługowe. Wszystko w zasięgu ręki.

Osiedle Ambiente – Gdańsk Piecki-Migowo

Gdańska dzielnica Piecki-Migowo, potocznie nazywana Moreną, to miejsce idealne do zamieszkania. Znakomicie rozbudowana infrastruktura, sprawia, że w obrębie dzielnicy znajdują się placówki oświatowe, medyczne, sklepy oraz punkty usługowe. Dodatkowo w zasięgu ręki są tereny zielone, idealne do rekreacji. Właśnie w tak doskonałej lokalizacji, Domesta przygotowała osiedle Ambiente. Dwa budynki mające 4 kondygnacje, gdzie łącznie znajduje się 57 apartamentów. Dla mieszkańców przygotowano podziemny garaż, na 52 samochody osobowe. Osoby, które wybiorą Osiedle Ambiente, mogą spodziewać się komórek lokatorskich, a także miejsca na bezpieczne przechowywanie rowerów. Teren całego osiedla jest ogrodzony, a celem zwiększenia komfortu mieszkańców, przygotowana zostanie wewnętrzna sala fitness oraz zewnętrzny teren rekreacyjny.

Więcej info na : http://www.domesta.com.pl/oferta/mieszkania-gdansk

Pokaż innym!