Dachbud – Deweloper z tradycją

Dach Bud to firma z wieloletnią tradycją, działającą na rynku budowlanym od roku 1986. Na początku lat 90 firma rozpoczęła dynamiczny rozwój na wrocławskim rynku budownictwa mieszkaniowego. Liczne inwestycje w najciekawszych wrocławskich lokalizacjach. Ponad 30 lat działalności przy budownictwie mieszkaniowym, to około 8000 oddanych do użytku mieszkań. Dodatkowo Dach Bud zrealizował budowę 87 domów jednorodzinnych.

 

Funkcjonalne, komfortowe mieszkania

Firma Dach Bud stawia na nowoczesne, funkcjonalne projekty budownictwa mieszkaniowego. Dzięki temu przyszli mieszkańcy otrzymują znakomicie przygotowaną ofertę. Mieszkania projektowane i wykonywane w różnych inwestycjach Dach Bud cechuje przede wszystkim wysoka funkcjonalność. To sprawia, że wszyscy kupujący nowe mieszkania, mogą je w przeróżny, indywidualny sposób zaaranżować.

 

Nowoczesne budynki, wysoki standard, liczne udogodnienia dla mieszkańców

Budynki mieszkalne realizowane przez Dach Bud posiadają wszelkie udogodnienia, niezbędne do komfortowego życia. Hale garażowe z miejscami postojowymi, miejsca parkingowe przed budynkami. Do tego oczywiście  budynku. Ogromną wagę przykłada się również do części wspólnych, tak aby mieszkańcy po godzinach pracy mogli relaksować się na świeżym powietrzu, nawiązywać nowe sąsiedzkie znajomości. Starannie zaprojektowana i wykonana mała architektura, tereny zielone czy oczywiście place zabaw dla najmłodszych. To wszystko jest standardem w realizacjach budowlanych firmy Dach Bud.

 

Budownictwo z użyciem najlepszych materiałów

Dach Bud to realizacje budowlane z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Należy podkreślić, że firma stawia na rozwiązania ekologiczne, dlatego używa do budowy naturalne materiały ceramiczne, w tym pustaki ceramiczne czy też tradycyjną cegłę, wypalaną w specjalnych piecach.

 

Starannie wybierane lokalizacje inwestycji mieszkaniowych

Wybierając nowe miejsce do zamieszkania, kierować się należy nie tylko ceną czy metrażem. Bardzo ważne jest również to, aby znaleźć dzielnicę, w której żyje się komfortowo. Dach Bud, jako firma wrocławska, doskonale zna specyfikę miasta i dlatego w sposób staranny wybiera lokalizacje pod swoje inwestycje. Dzięki temu mieszkania od Dach Bud powstają z najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Wrocławia. Doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. W otoczeniu powstających inwestycji mieszkaniowych Dach Bud znajdują się tereny zielone, rekreacyjne, pozwalające na regularną aktywność fizyczną. Nie można zapominać również o rozwiniętej infrastrukturze w sąsiedztwie budynków od Dach Bud. Mieszkańcy uzyskują bezproblemowy dostęp do placówek handlowych, usługowych, a także ośrodków zdrowia czy obiektów oświatowych.

 

Przygotowane przez :  Wrocławskiego Dewelopera  – Dachbud

Pokaż innym!